ZESTAW VR

Opis

Zestaw do rzeczywistości wirtualnej (VR) na twoim smartfonie. Dzięki niemu możesz znaleźć się w samym środku gry, możesz doświadczyć jej bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W zestawie gogle na smartfony 4,7 - 6 cali oraz kontroler bluetooth. Kontroler ma możliwość pracy w pionie oraz w poziomie. Działa z urządzeniami wyposażonymi w system Android oraz iOS.

Specyfikacja

Kod Producenta IVRV2K
Obsługiwane smartfony 4,7" - 6"
Interface Bluetooth (kontroler)
Czas pracy do 120 godz.
Wspierane systemy Android, iOS
Kolor Czarny
Wymiary

170 x 120 x 105 mm (gogle)

118 x 33 x42 mm (kontroler)

Waga 300 g

Pomoc

iOS
Aby włączyć tryb iOS naciśnij przycisk B oraz przycisk zasilania przez 3 sekundy. Otwórz interfejs Bluetooth w systemie iOS, wyszukaj dostępne urządzenia. Po zakończeniu skanowania wybierz urządzenie z nazwą "VR BOX_IOS", i naciśnij "parowanie". Po kilku sekundach urządzenie zostanie połączone z twoim smartfonem.

Android
Aby włączyć tryb Android naciśnij przycisk zasilania przez 3 sekundy. Otwórz interfejs Bluetooth w systemie Android, wyszukaj dostępne urządzenia. Po zakończeniu skanowania wybierz urządzenie z nazwą "VR BOX", i naciśnij "parowanie". Po kilku sekundach urządzenie zostanie połączone z twoim smartfonem.

Instrukcja obsługi

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

©2003-2019 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN