ARES 3

Opis

Wielofunkcyjne urządzenie zwiększające komfort korzystania z telewizorów wyposażonych w funkcje SMART TV oraz innych urządzeń multimedialnych takich jak Media PC, Android TV, konsole PS3 i PS4. Dzięki klawiaturze QWERTY wyposażonej w przyciski multimedialne i funkcyjne łatwo obsłużysz pocztę e-mail, przeglądarkę www czy serwisy video jak YouTube(TM) na ekranie TV. To jednocześnie programowalny pilot zdalnego sterowania do odbiornika TV, klawiatura oraz bezprzewodowy sterownik kursora myszy (Air Mouse) - ruszając pilotem Ares3 kursor, wyświetlony na ekranie telewizora, będzie zmieniał położenie. Produkt wyróżnia unikalne połączenie trzech funkcji w jednym urządzeniu o kompaktowych wymiarach oraz wysokiej jakości wykonanie.

Specyfikacja

 

Kod Producenta IKSZ025
Funkcje - Programowalny pilot do TV
- Klawiatura (45 + 24 klawiszy)
- Mysz (AirMouse)
Kompatybilność Smart TV, Android TV Box, Media PC, Playstation3, Playstation4
Interface USB, Bezprzewodowy 2,4Ghz
Zasięg 10 m
Akumulator litowo-polimerowy 450mAh
Waga 100 g
Wymiary 170*49*16 mm
Kolor Czarny
Wspierane systemy Windows CE, Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android
Wyposażenie Instrukcja, kabel zasilający USB-microUSB, kabel przedłużający USB

Pomoc / porady

Instrukcja obsługi PL 2016.02.23

 

Porady

Niepoprawne działanie funkcji AirMouse
Jeśli, mimo kalibracji (patrz instrukcja), wskaźnik AirMouse nie działa poprawnie - kursor skacze/nie daje się nim sterować - może to oznaczać zakłócenia w paśmie 2,4Ghz. Pomocne może okazać się użycie dołączonego kabla przedłużającego USB i podłączenie za jego pomocą odbiornika fal radiowych. Wysunięcie odbiornika nieco pod obudowę telewizora lub z boku powinno rozwiązać problemy z zakłóceniami pochodzącymi z elementów telewizora a AirMouse zacznie działać poprawnie.

Uruchamianie SMART TV za pomocą pilota Ares3
Jeśli chcemy używać jednego pilota do obsługi funkcji SMART polecamy zaprogramować przycisk AV/TV jako funkcję SMART TV z oryginalnego pilota. Dzięki temu za pomocą iBOX Ares3 włączymy odbiornik, następnie uruchomimy funkcje SMART TV oraz wygodnie będziemy korzystać z tych zasobów.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

©2003-2021 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN