ARES 2

Opis

Wielofunkcyjne urządzenie poprawiające komfort korzystania z telewizorów wyposażonych w funkcje SMART TV oraz innych urządzeń multimedialnych takich jak Media PC, Android TV, konsole PS3 i PS4.. Dzięki klawiaturze QWERTY wyposażonej w przyciski multimedialne i funkcyjne oraz wbudowany touchpad łatwo obsłużysz pocztę e-mail, przeglądarkę www czy serwisy video jak YouTube(TM) na ekranie TV. Produkt ten wyróżnia wbudowany akumulator oraz solidna metalowa konstrukcja zapewniająca trwałość a nożycowy mechanizm klawiszy stabilizuje każdy przycisk oraz skraca skok potrzebny do jego zadziałania. Klawiatura jest również bardzo cicha i przyjemna w pisaniu.

 

Specyfikacja

 

Kod Producenta IKSZ012
Funkcje - Klawiatura (80 klawiszy)
- Touchpad
Kompatybilność Smart TV, Android TV Box, Media PC, Playstation3, Playstation4
Interface USB, Bezprzewodowy 2,4Ghz
Zasięg 10 m
Akumulator litowo-polimerowy 450mAh
Mechanizm Nożycowy
Waga 210 g
Wymiary 260*83*13.5 mm
Kolor Czarny, srebrny spód
Wspierane systemy Windows CE, Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android
Wyposażenie Instrukcja, kabel zasilający mini USB, kabel przedłużający USB

 

Pomoc

Instrukcja obsługi PL 2016.02.23

 

Niepoprawne działanie klawiatury
Jeśli klawiatura nie działa poprawnie i mimo naładowanego akumulatora występuje brak reakcji na naciskanie klawiszy - może to oznaczać zakłócenia w paśmie 2,4Ghz. Pomocne może okazać się użycie dołączonego kabla przedłużającego USB i podłączenie za jego pomocą odbiornika fal radiowych. Wysunięcie odbiornika nieco pod obudowę telewizora lub z boku powinno rozwiązać problemy z zakłóceniami pochodzącymi z elementów telewizora a klawiatura zacznie działać poprawnie.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

©2003-2021 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN