FAQ

Aby uzyskać informacje proszę kliknąć na poniższe tematy .

Aby uzyskać informacje proszę kliknąć na poniższe tematy .

Błąd programowania ustawień klawiatury K-2

W sporadycznych przypadkach może wystąpić problem z konfigurowaniem własnego podświetlenia w Trybie Gracza. Nie można zaprogramować dowolnie wybranego zestawu podświetlonych klawiszy. Aby rozwiązać problem należy przeprowadzić aktualizację oprogramowania klawiatury (Firmware). W tym celu wykonaj poniższe kroki:
1. Pobierz program znajdujący się tutaj a następnie go uruchom.
2. Podłącz klawiaturę do komputera. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie.
3. Po zakończonej aktualizacji wyłącz pobrany wcześniej program, odłącz i ponownie podłącz klawiaturę.

Parowanie zestawu głośnomówiącego IFBT08H

Włączenie zestawu - przytrzymaj przycisk słuchawki aż zacznie mrugać niebieska dioda i pojawi się pierwszy sygnał dźwiękowy.

Wejście do opcji parowania z telefonem/smartphonem/itp. - upewnij się, że zestaw jest wyłączony. Następnie trzymaj przycisk słuchawki do momentu pojawienia się migającej na przemian diody niebieskiej i czerwonej. Będzie to drugi sygnał dźwiękowy. Pierwszy sygnalizuje włączenie urządzenia, drugi wejście do opcji parowania. Następnie puść przycisk i sparuj swoje urządzenie z zestawem. Po włączeniu funkcji bluetooth w telefonie i wyszukania urządzeń pojawi się urządzenie BT08H. Kliknij w nie, następnie wpisz hasło: 0000 i potwierdź wybór. Od tej chwili urządzenie będzie sparowane z Twoim telefonem.

Zwiększanie/zmniejszanie głośności - aby zwiększyć głośność naciśnij przycisk "+", aby zmniejszyć przycisk "-". Aby wyciszyć urządzenie naciśnij przycisk "mute" znajdujący się na bocznej części urządzenia. Aby wykonać te operacje urządzenie musi być włączone.

Błąd językowy w odtwarzaczu Runner

W związku z błedem oprogramowania po wybraniu w opcjach języka polskiego urządzenie przestawia się na język rosyjski. Problem rozwiązuje aktualizacja oprogramowania do nowszej wersji.

Instrukcja.

1. Pobierz program do aktualizacji oraz plik z firmware
2. Rozpakuj plik "Actions Audio Product Tool 1.03.zip" i uruchom instalator "setup.exe"
3. Po zainstalowaniu należy uruchomić z menu start program Audio Product Tool
4. Następnie należy podłączyć urządzenie IBOX Runner
5. Naciśnij przycisk Replace Firmware (dwie strzałeczki na zielonym tle) i wskaż plik z nową wersją oprogramowania. Ustawienia Basical config pozostaw bez zmian - zaznaczone: Production i Flash_Erase (jeśli chcesz wykasować pamięć urządzenia).
6. Naciśnij przycisk DOWN. Rozpocznie się proces aktualizacji. Poczekaj chwilę. Po zakonczeniu pasek postępu zmieni kolor na niebieski a urządzenie wyłaczy się i włączy ponownie.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

©2003-2019 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN